Witamy !

Już w nadchodzącym roku szkolnym zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług edukacyjnych w Katowicach.

Oferujemy Państwu:

• Kursy maturalne;
  • Kursy gimnazjalne;
  • Korepetycje bieżące i ciągłe;
  • Edukację dla dzieci i młodzieży.

Planowany termin rozpoczęcia działalności Placówki na terenie Katowic to 1 sierpnia 2016 r. Od tej daty zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Co nas wyróżnia?

• Organizacja - jesteśmy Placówką Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego podlegającą nadzorowi Kuratora Oświaty.
  • Kadra - będąc Placówką musimy spełniać szereg wymogów formalnych związanych z zatrudnieniem nauczycieli. Ich kwalifikacje muszą być identyczne jak nauczycieli w szkołach ponadgimnazjalnych lub wyższe.
  • Kodeks dobrych praktyk - kształtowany na bieżąco i rozwijany z każdym rokiem naszej działalności, aby dostarczyć Państwu usługi edukacyjne najwyższej jakości.
  • Systematyczny rozwój - dbając o rozwój dzieci i młodzieży, równolegle dbamy, aby rozwijać zakres naszych usług i formy ich świadczenia były dopasowane do potrzeb dzieci i rodziców.
  • Cena - oferujemy edukację w formach pozaszkolnych po możliwie najniższej cenie, aby każdy mógł skorzystać z pomocy.

Zapraszamy, już od 1 sierpnia 2016 r!